Lars Heger versterkt team Asset Management PingProperties
16-01-2020
Per 13 januari is Lars Heger in dienst getreden bij PingProperties als Asset Manager ter versterking van het huidige team. Hij wordt commercieel (mede)verantwoordelijk voor de gebouwen binnen de PingProperties portefeuille.
In 2016 heeft Lars zijn Master Business Administration gehaald aan de UVA, vervolgens is hij de afgelopen twee jaar werkzaam geweest als Taxateur bij JLL.
Ga terugNieuws
12-07-2022
PingProperties verduurzaamt Light Industrial Portfolio bij ABN AMRO
Per 1 juli jl. heeft PingProperties een financiering afgesloten bij ABN AMRO voor haar Light Industrial portefeuille bestaande uit zo’n 16.500 m2 aan gebouwen. Met deze financiering zullen onder meer twee BOB Autowas vestigingen in Ridderkerk en Amsterdam Noord intensief worden verduurzaamd in haar energieverbruik.
04-07-2022
PingProperties verwerft SBM Offshore gebouw in Schiedam
Naast het in maart jl. verworven SBM Offshore kantoor aan de Karel Doormanweg 66 te Schiedam, voegt PingProperties ook het naastgelegen gebouw aan de Karel Doormanweg 48 toe, waarin ook SBM Offshore is gevestigd. Door deze toevoeging bestaat het gehele complex uit 11.075 m² v.v.o. en 222 parkeerplaatsen. Het doel is om de gebouwen te verduurzamen en te herontwikkelen tot future proof objecten die weer volledig voldoen aan de eisen, voor nu en in de toekomst.
21-06-2022
PingProperties: ROC feestelijk geopend op ENKA-campus in Arnhem
Onlangs is de nieuwe locatie van ROC Rijn IJssel op de ENKA-campus in Arnhem feestelijk geopend. Dit vreugdevolle moment is het resultaat van de in 2018 gestarte samenwerking tussen ROC Rijn IJssel en PingProperties.