PingProperties levert 1e bouwfase Stadshart Daily Plaza in Zoetermeer op!
20-12-2024
De overdekte passage van Stadshart Zoetermeer heeft een ware metamorfose ondergaan! Ongeveer 13.000 m² is herontwikkeld tot het daily convenience center ‘Stadshart Daily Plaza’. Een belangrijk onderdeel was een supermarkt toevoegen als anchor-tenant om aanzienlijk meer bezoekers naar de overdekte passage te trekken. Vorig jaar sloot PingProperties daartoe de overeenkomst met Dirk Supermarkt. Nu de werkzaamheden door aannemer Van Wijnen uit Stolkwijk succesvol zijn opgeleverd, kan de nieuwe Dirk Supermarkt haar deuren op woensdag 8 januari 2025 openen. Voor deze feestelijke opening van de supermarkt verwacht de Dirk een paar duizend bezoekers.
Een ander belangrijk onderdeel van de herontwikkeling is het verbeteren van de bereikbaarheid per auto van het overdekte Daily Plaza Zoetermeer. Hiertoe heeft PingProperties bestaande retailmeters vervangen door een nieuwe moderne inpandige parkeergarage, die in een directe verbinding staat met twee hellende rolpaden. Hierdoor kunnen bezoekers drempelloos hun boodschappen in de winkelkar van de winkels naar de auto vervoeren.
PingProperties verwacht dat met de transformatie van de overdekte passage naar boodschappencentrum Stadshart Daily Plaza het aantal bezoekers ruimschoots toeneemt. Jeroen Puik, asset manager PingProperties: “Naast de essentiële aanwezigheid van Supermarkt Dirk, zijn ook Pets Place, Kiddieland en Iper Megastores nieuw in Stadshart Daily Plaza. Ook drogisterij Trekpleister hebben we teruggehaald, die was vertrokken uit het Stadshart”. Daarnaast heeft PingProperties de huur verlengd met de retailers die goed aansluiten op het Daily Plaza concept (o.a. Jamin, Holland & Barrett, Intertoys en Xenos).
Belangijk onderdeel van deze herontwikkeling is ook de uitstraling van het bestaande winkelcentrum te verbeteren. SUM Architecten heeft een belangrijke bijdrage geleverd in het ontwerp, waarbij de bestaande winkelpuien worden gemoderniseerd en ook is gekeken naar de indeling van de winkelunits. Komende weken zullen deze verbeteringen steeds zichtbaarder worden.
Komend jaar gaat PingProperties de nog kleine leegstaande winkelunits verhuren aan ambachtelijke food-retailers, zoals een bakker, een koffiecorner, slager, lunchroom, visboer, groenteboer etc. met als doel een complete versstraat te creëren. Met deze transformatie wordt het winkelcentrum een daily convenience center waar mensen al hun dagelijkse boodschappen kunnen doen onder één dak en met één winkelkar bereikbaar.
Ga terug
Nieuws
11-03-2025
PingProperties verhuurt leegstand in de Koploper te Amersfoort
PingProperties heeft in februari met drie huurders de overeenkomst langjarig verlengd en uitgebreid in gebouw de Koploper, gelegen aan het Stationsplein 89 te Amersfoort. Het gaat om de huurders Stichting Toegepast Onderzoek Waterbeheer (STOWA), Alzheimer Nederland en Trans Link Systems.
03-03-2025
PingProperties verkoopt BOB Autowas in Rotterdam IJsselmonde
PingProperties heeft met succes de vestiging van BOB Autowas Rotterdam IJsselmonde verkocht uit haar light industrial portefeuille. Deze strategisch gelegen locatie bevindt zich op bedrijventerrein Cornelisland in Ridderkerk, direct naast het knooppunt van de rijkswegen A15 en A16, wat zorgt voor uitstekende bereikbaarheid en zichtbaarheid.
11-02-2025
PingProperties transformeert verouderd winkelcentrum Passage Schiedam tot een modern succesverhaal!
Winkelcentrum Passage Schiedam heeft een ware metamorfose ondergaan. Het winkelcentrum, bestaande uit circa 18.500 m² v.v.o., 50 winkelunits en een parkeergarage met 280 plaatsen, heeft een rijke geschiedenis dat nu een nieuw succesvol hoofdstuk ingaat.