PingProperties sluit langjarige huurovereenkomst met Smits van Burgst Beveiliging
20-08-2018
PingProperties heeft recentelijk ca. 845 m² in de America Tower verhuurd aan Smits van Burgst Beveiliging B.V. uit Oosterhout. De huurovereenkomst zal ingaan per 1 januari 2019.
America Tower volledig verhuurd
De America Tower is gelegen op kantorenpark ‘Hoevestijn’ en is gebouwd naar het postmodernistisch ontwerp van het in Oosterhout gevestigde architectenbureau Hooper. Het gebouw is 6.000 m² groot en ligt op een zichtlocatie langs de A27 (Utrecht/Breda) en wordt daarmee beschouwd als een landmark van Oosterhout. Met deze overeenkomst is het volledige gebouw verhuurd. Overige huurders in het gebouw zijn PharmaPartners, Mondeléz Nederland en ICT Group.
Over Smits van Burgst Beveiliging
Smits van Burgst Beveiliging is een onafhankelijk beveiligingsadviesbureau gespecialiseerd in het oplossen van complexe brandveiligheids- en beveiligingsvraagstukken en een van de toonaangevende ingenieursbureaus in Nederland.
PingProperties werd geadviseerd door Cushman & Wakefield.

Nieuws
18-06-2025
PingProperties en Lithos sluiten LOI met Stedelink voor verkoop woontorenontwikkeling in Stadshart Zoetermeer
De Provada was op 18 juni het decor voor de ondertekening van een intentieovereenkomst tussen Lithos en PingProperties met woningcorporatie Stedelink. De overeenkomst betreft de verkoop van de nieuwe woontorenontwikkeling aan de Duitslandlaan in het stadscentrum van Zoetermeer.
15-06-2025
PingProperties verwerft Metropool-complex in Amsterdam Centrum
PingProperties heeft, namens het PingProperties Trophy Fund II Coöperatief U.A., het prestigieuze Metropool-complex in het centrum van Amsterdam verworven van aberdeen. Het multifunctionele gebouw, met een verhuurbaar vloeroppervlak van circa 14.500 m², biedt een mix van kantoor-, hotel- en winkelruimtes.
26-05-2025
PingProperties sluit meerjarige huurovereenkomst met KH Engineering en Smart AIS voor S-DOCK in Schiedam
PingProperties heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten met Basic-Fit voor winkelcentrum Passage Schiedam. De fitnessketen gaat hier een nieuwe vestiging openen van circa 1.120 m².