Herfinanciering Cascade-complex Groningen bij Berlin Hyp
10-01-2020
PingProperties heeft onlangs een herfinanciering afgerond voor het Cascade-Complex in Groningen ten behoeve van het PingProperties Office fund IV. De huidige financiering liep al bij Berlin Hyp en is opnieuw afgesloten. Deze verlenging van de fondsfinanciering is door PingProperties zelf tot stand gebracht. Het complex heeft een vloeroppervlakte van circa 34.187 m² en beschikt over 341 parkeerplaatsen. Het complex zal in 2020 verder verduurzaamd worden naar volledig Energielabel A.
Cascade-complex
Het Cascade-complex is gelegen op een unieke locatie direct naast het Centraal Station van Groningen. Het complex is het grootste Rijksverzamelkantoor van Nederland en biedt huisvesting aan 17 verschillende rijksdiensten. PingProperties Corporate Office fund IV heeft een groot deel van het Cascade-complex in portefeuille. In 2011 werd een eerste deel aangekocht, in 2015 volgde een tweede deel. Deze toplocatie wordt geëxploiteerd met diverse triple A huurders (RVB, UWV en Kadaster) en langjarige huurcontracten. PingProperties Corporate Office fund IV heeft inmiddels zeven van de negen Cascade-gebouwen in bezit. Door consistent beleid heeft PingProperties duurzame waarde toegevoegd waardoor het Cascade-complex eind 2020 volledig zal voldoen aan Energielabel A.
Nieuws
11-06-2026
PingProperties verkoopt geoptimaliseerd winkelcentrum Passage Schiedam aan Meerdervoort
PingProperties heeft winkelcentrum Passage Schiedam, bestaande uit circa 18.100 m²/50 winkelunits en een vijflaagse parkeergarage, verkocht aan Nederlandse vastgoedinvesteerder Meerdervoort. Met deze transactie rondt PingProperties de optimalisatie van het winkelcentrum succesvol af.
04-06-2026
PingProperties boekt sterke verhuurresultaten met UP Office Building
PingProperties heeft voor het UP Office Building in Amsterdam significante voortgang geboekt in de verhuur. Met in totaal circa 6.000 m² aan nieuwe verhuur en 2.500 m² aan verlengingen bevestigt UP zijn positie als toonaangevende locatie voor (tech)bedrijven in het hart van Amsterdam.
21-05-2026
PingProperties sluit huurovereenkomst met Dycore voor de America Tower in Oosterhout
Dycore heeft een huurovereenkomst gesloten voor circa 1.259 m² kantoorruimte en 35 parkeerplaatsen in de America Tower, gelegen aan Wilhelminakanaal Zuid 110 te Oosterhout.