Herfinanciering Cascade-complex Groningen bij Berlin Hyp
10-01-2020
PingProperties heeft onlangs een herfinanciering afgerond voor het Cascade-Complex in Groningen ten behoeve van het PingProperties Office fund IV. De huidige financiering liep al bij Berlin Hyp en is opnieuw afgesloten. Deze verlenging van de fondsfinanciering is door PingProperties zelf tot stand gebracht. Het complex heeft een vloeroppervlakte van circa 34.187 m² en beschikt over 341 parkeerplaatsen. Het complex zal in 2020 verder verduurzaamd worden naar volledig Energielabel A.
Cascade-complex
Het Cascade-complex is gelegen op een unieke locatie direct naast het Centraal Station van Groningen. Het complex is het grootste Rijksverzamelkantoor van Nederland en biedt huisvesting aan 17 verschillende rijksdiensten. PingProperties Corporate Office fund IV heeft een groot deel van het Cascade-complex in portefeuille. In 2011 werd een eerste deel aangekocht, in 2015 volgde een tweede deel. Deze toplocatie wordt geëxploiteerd met diverse triple A huurders (RVB, UWV en Kadaster) en langjarige huurcontracten. PingProperties Corporate Office fund IV heeft inmiddels zeven van de negen Cascade-gebouwen in bezit. Door consistent beleid heeft PingProperties duurzame waarde toegevoegd waardoor het Cascade-complex eind 2020 volledig zal voldoen aan Energielabel A.

Nieuws
07-07-2025
PingProperties verkoopt S-DOCK The Villa aan Elixir Engineers
PingProperties heeft onlangs kantoorgebouw S-DOCK The Villa verkocht aan eigenaar gebruiker Elixir Engineers. Het kantoorgebouw is gelegen aan de Karel Doormanweg 48 in Schiedam direct langs de snelweg A4. Het gebouw bestaat uit 4 verdiepingen met een verhuurbare vloeroppervlakte van 2.197 m2 en bijbehorende parkeerplaatsen.
18-06-2025
PingProperties en Lithos sluiten LOI met Stedelink voor verkoop woontorenontwikkeling in Stadshart Zoetermeer
De Provada was op 18 juni het decor voor de ondertekening van een intentieovereenkomst tussen Lithos en PingProperties met woningcorporatie Stedelink. De overeenkomst betreft de verkoop van de nieuwe woontorenontwikkeling aan de Duitslandlaan in het stadscentrum van Zoetermeer.
15-06-2025
PingProperties verwerft Metropool-complex in Amsterdam Centrum
PingProperties heeft, namens het PingProperties Trophy Fund II Coöperatief U.A., het prestigieuze Metropool-complex in het centrum van Amsterdam verworven van aberdeen. Het multifunctionele gebouw, met een verhuurbaar vloeroppervlak van circa 14.500 m², biedt een mix van kantoor-, hotel- en winkelruimtes.