Nick van Vliet in dienst bij PingProperties
30-07-2020
Per 1 augustus komt Nick van Vliet het PingProperties team versterken als ReDevelopment Manager. Nick gaat zich met name richten op waarde toevoeging binnen de bestaande portefeuille.
Nick heeft de afgelopen jaren bij CBRE Development Services gewerkt in de functie van Projectmanager. In 2018 is Nick afgestudeerd aan de TU Delft, Master Management in the Built Environment.
Ga terug
Nieuws
01-10-2026
PingProperties investeert verder in verduurzaming DTC Zoetermeer
PingProperties heeft opnieuw een stap gezet in de verduurzaming en verbetering van Dutch Tech Campus in Zoetermeer. In circa 18.000 m² bedrijfsruimte, waar onder andere Reconext, TNO en Joulz zijn gehuisvest, zijn omvangrijke werkzaamheden uitgevoerd om het energieverbruik verder terug te dringen, het binnenklimaat te verbeteren en de gebouwen beter voor te bereiden op de klimaatverandering.
21-09-2026
PingProperties verkoopt BOB Autowas in Amsterdam-Noord
PingProperties heeft haar light industrial asset aan de Monitorstraat 17 in Amsterdam-Noord verkocht aan BOB Autowas B.V.
10-09-2026
PingProperties versterkt Metropool met komst van AI-scale-up Billy Grace
PingProperties heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten met AI-softwarebedrijf Billy Grace voor circa 914 m² v.v.o. kantoorruimte in het Metropool gebouw, gelegen aan de Weesperstraat 61 in Amsterdam. De huurovereenkomst gaat in op 1 november 2026 en heeft een initiële looptijd van vijf jaar.