PingProperties boekt sterke verhuurresultaten met UP Office Building
04-06-2026
PingProperties heeft voor het UP Office Building in Amsterdam significante voortgang geboekt in de verhuur. Met in totaal circa 6.000 m² aan nieuwe verhuur en 2.500 m² aan verlengingen bevestigt UP zijn positie als toonaangevende locatie voor (tech)bedrijven in het hart van Amsterdam.
Sinds de herpositionering zijn nieuwe huurovereenkomsten gesloten met onder andere ROOMS by HOFF (circa 4.500 m²), Rozemond (circa 550 m²) en Makerstreet (circa 950 m²). Ook bestaande huurders hebben hun vertrouwen in UP bevestigd, met Infoblox (circa 600 m²), Mambu (circa 950 m²) en Datto/Kaseya (circa 950 m²) zijn langjarige contractverlengingen overeengekomen. Met deze transacties is bijna 80% van UP, circa 14.000 m², verhuurd.
Voor de verhuur van UP is PingProperties bijgestaan door het verhuurteam bestaande uit DILS, First, Flexas en CBRE. Er is nog circa 4.000m² beschikbaar voor verhuur variërend van 250m² – 4.000m².
Verhuursucces gedreven door sterke herpositionering
De succesvolle verhuurresultaten zijn het directe gevolg van de integrale herpositioneringsstrategie van PingProperties. Vanaf de acquisitie is ingezet op het versterken van zowel de fysieke kwaliteit als de identiteit van het gebouw, waarbij UP wordt gepositioneerd als een full-service werkomgeving met een sterke focus op community en welzijn. Huurders profiteren hier van uitgebreide faciliteiten, zoals flexibele vergaderruimtes, co-workingconcepten, hospitality services en lifestyle-voorzieningen. Door de combinatie van hoogwaardige duurzaamheid (net zero), sterke locatie, flexibiliteit en een onderscheidend hospitality- en communityconcept sluit UP naadloos aan op de behoeften van moderne (tech)bedrijven.
Meer informatie: www.upofficebuilding.nl
Momenteel wordt de entreezone en receptie volledig vernieuwd met host(esse)-functie en een prominent LED-scherm van circa 70 m². Deze eerste bouwfase, die naar verwachting eind juni 2026 wordt opgeleverd, draagt bij aan een krachtige eerste indruk en een herkenbare, moderne uitstraling.
Robert Ciggaar, Investment Manager bij PingProperties, licht toe: “De snelheid waarmee we zowel nieuwe huurders hebben aangetrokken als bestaande relaties hebben weten te verlengen, onderstreept de kracht van ons UP-gebouw. We zien dat onze strategie direct aanslaat in de markt. Met de lopende renovaties en verdere plannen bouwen we UP verder uit tot dé inspirerende werkomgeving in de tech valley van Amsterdam.”
Ga terug
Nieuws
13-10-2026
PingProperties sluit huurovereenkomst met Delica Versmarkt en Slagerij Dezza voor Stadshart Daily Plaza Zoetermeer
PingProperties heeft een huurovereenkomst gesloten met Delica Versmarkt en Slagerij Dezza van de Zoetermeerse ondernemer Baris Özdemis voor Stadshart Daily Plaza.
12-10-2026
PingProperties breidt portefeuille uit met aankoop Tripolis 100
PingProperties heeft het kantoorgebouw Tripolis 100 in Amsterdam verworven van Flow Real Estate Development. De aankoop is gestructureerd binnen het PP Amsterdam Office Fund III en past binnen de strategie van PingProperties om te investeren in hoogwaardige kantoorgebouwen op sterke Amsterdamse locaties met duurzaam rendement en verdere waardecreatiepotentie.
06-10-2026
PingProperties verkoopt kantoorgebouw America Tower in Oosterhout
PingProperties heeft de America Tower aan het Wilhelminakanaal Zuid 110 in Oosterhout verkocht aan Stichting Juridisch Eigenaar Benkey Vastgoed. Met deze transactie rondt PingProperties een succesvolle value-addstrategie af. Het kantoorgebouw is verduurzaamd, voor meer dan 80% verhuurd en daarmee gepositioneerd als een toekomstbestendige belegging.