PingProperties herfinanciert samen met NIBC Bank voormalig Enka/AkzoNobel-terrein te Arnhem
26-03-2019
PingProperties herfinanciert met NIBC Bank het PingProperties Corporate Office Fund III. Dit betreft het voormalig ENKA/AkzoNobel-terrein aan de Velperweg in Arnhem. De financiering betreft een verlenging en uitbreiding van de financiering. Voorheen financierde NIBC ca. 34.500 m2. Nu financiert NIBC het volledige complex (ca. 70.000 m2) en de aanstaande (her)ontwikkeling.
In 2012 kocht PingProperties op deze locatie 7 hectare met 70.000 m² kantoor- en laboratoriumgebouwen. Later verwierf PingProperties nog eens ruim 7 hectare aan gronden, waarvan zij in 2017 5 hectare aan de KlokGroep/BPD verkocht om op deze locatie een woonwijk met een hoogwaardig woonmilieu te ontwikkelen. In december 2018 rondde PingProperties de onderhandelingen af met bestaande en nieuwe huurders. Dit was tevens het startsein voor de grootschalige binnenstedelijke gebiedsontwikkeling. De gesloten langjarige overeenkomsten dienen als voorwaarde voor het afsluiten van de herfinanciering.
Herontwikkeling tot multifunctioneel gebied
Het sluiten van langjarige huurovereenkomsten met bestaande huurder Teijin Aramid en nieuwkomer RijnIJssel zorgt voor continuering ten aanzien van de locatie. Tevens wordt door de komst van RijnIJssel de onderwijsfunctie toegevoegd aan de reeds bestaande werkfunctie. Het voormalig ENKA/AkzoNobel terrein wordt de komende jaren tot multifunctioneel gebied getransformeerd, waar werken, wonen en onderwijs hun plek krijgen.
Deze herfinanciering is door PingProperties zelf tot stand gebracht waarbij zij werd geadviseerd door Loyens en Loeff. NIBC werd bijgestaan door NautaDutilh.

Nieuws
18-06-2025
PingProperties en Lithos sluiten LOI met Stedelink voor verkoop woontorenontwikkeling in Stadshart Zoetermeer
De Provada was op 18 juni het decor voor de ondertekening van een intentieovereenkomst tussen Lithos en PingProperties met woningcorporatie Stedelink. De overeenkomst betreft de verkoop van de nieuwe woontorenontwikkeling aan de Duitslandlaan in het stadscentrum van Zoetermeer.
15-06-2025
PingProperties verwerft Metropool-complex in Amsterdam Centrum
PingProperties heeft, namens het PingProperties Trophy Fund II Coöperatief U.A., het prestigieuze Metropool-complex in het centrum van Amsterdam verworven van aberdeen. Het multifunctionele gebouw, met een verhuurbaar vloeroppervlak van circa 14.500 m², biedt een mix van kantoor-, hotel- en winkelruimtes.
26-05-2025
PingProperties sluit meerjarige huurovereenkomst met KH Engineering en Smart AIS voor S-DOCK in Schiedam
PingProperties heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten met Basic-Fit voor winkelcentrum Passage Schiedam. De fitnessketen gaat hier een nieuwe vestiging openen van circa 1.120 m².