PingProperties rondt herfinanciering met Berlin Hyp af.
08-02-2018
PingProperties heeft een herfinanciering afgerond voor het PingProperties Office fund VII. De financiering, die reeds bij vastgoedfinancier Berlin Hyp liep, is met vijf jaar verlengd.
PingProperties Corporate Office fund VII heeft het kantorencomplex aan de Prinses Beatrixlaan 800 in Den Haag sinds 2013 in portefeuille. Het complex heeft een vloeroppervlakte van circa 29.065 m² en beschikt over 542 parkeerplaatsen. De bereikbaarheid is uitstekend, het complex ligt op loopafstand van station Laan van NOI en de Randstadrail. Tevens per auto goed bereikbaar dankzij de directe ligging aan de A12.
Het Beatrixkwartier is volop in beweging. Er wordt nieuwgebouwd en bestaande gebouwen worden gerenoveerd. Deze nieuwe plannen omvatten naast kantoren ook woningen en voorzieningen, zoals een hotel en winkels. Deze combinatie zorgt voor een levendige, stedelijke sfeer in het gebied.
Het gebouw is langjarig en volledig verhuurd aan Siemens Nederland b.v. Siemens behoort tot de grootste onderneming op elektrotechnisch en technologisch gebied in ons land.
Voor deze verlenging van de fondsfinanciering is PingProperties geadviseerd door Loyens & Loeff.
Nieuws
20-10-2026
PingProperties sluit vier huurovereenkomsten in De Argonaut
PingProperties heeft in De Argonaut, direct naast station Amersfoort Centraal, vier huurovereenkomsten gesloten voor in totaal circa 3.065m². CDR International vestigt zich als nieuwe huurder in het gebouw, Z-CERT kiest met een nieuwe langjarige overeenkomst opnieuw voor De Argonaut en SimaPro en NS verlengen hun verblijf.
13-10-2026
PingProperties sluit huurovereenkomst met Delica Versmarkt en Slagerij Dezza voor Stadshart Daily Plaza Zoetermeer
PingProperties heeft een huurovereenkomst gesloten met Delica Versmarkt en Slagerij Dezza van de Zoetermeerse ondernemer Baris Özdemis voor Stadshart Daily Plaza.
12-10-2026
PingProperties breidt portefeuille uit met aankoop Tripolis 100
PingProperties heeft het kantoorgebouw Tripolis 100 in Amsterdam verworven van Flow Real Estate Development. De aankoop is gestructureerd binnen het PP Amsterdam Office Fund III en past binnen de strategie van PingProperties om te investeren in hoogwaardige kantoorgebouwen op sterke Amsterdamse locaties met duurzaam rendement en verdere waardecreatiepotentie.