PingProperties verkoopt BOB Autowas in Rotterdam IJsselmonde
03-03-2025
PingProperties heeft met succes de vestiging van BOB Autowas Rotterdam IJsselmonde verkocht uit haar light industrial portefeuille. Deze strategisch gelegen locatie bevindt zich op bedrijventerrein Cornelisland in Ridderkerk, direct naast het knooppunt van de rijkswegen A15 en A16, wat zorgt voor uitstekende bereikbaarheid en zichtbaarheid.
In 2019 verwierf PingProperties het perceel van circa 3.500 m² met als doel, in nauwe samenwerking met BOB Autowas, een nieuwe hypermoderne wasstraat te ontwikkelen. PingProperties financierde de bouw, en BOB Autowas committeerde zich met een 20-jarige huurovereenkomst. De wasstraat, bestaande uit 2.812 m², werd in november 2020 geopend.
In 2023 onderging het gebouw een uitgebreide duurzaamheidsupgrade, waaronder de installatie van zonnepanelen op het dak, wat de waarde en aantrekkelijkheid van het pand verder heeft verhoogd.
Over BOB Autowas
Met 21 vestigingen in de BOB groep, zijn zij marktleider in een branche die volop in ontwikkeling is. BOB Autowas B.V. is een duurzame onderneming en investeert in verdere verduurzaming van hun wasstraten. Iedere wasstraat is uitgerust met een high tech waterrecyclingsysteem, waarmee 80% op het watergebruik wordt bespaard.
De verkoop is geïnitieerd door De Lobel & Partners. Iedere wasstraat is uitgerust met een high tech waterrecyclingsysteem.
Ga terug
Nieuws
20-10-2026
PingProperties sluit vier huurovereenkomsten in De Argonaut
PingProperties heeft in De Argonaut, direct naast station Amersfoort Centraal, vier huurovereenkomsten gesloten voor in totaal circa 3.065m². CDR International vestigt zich als nieuwe huurder in het gebouw, Z-CERT kiest met een nieuwe langjarige overeenkomst opnieuw voor De Argonaut en SimaPro en NS verlengen hun verblijf.
13-10-2026
PingProperties sluit huurovereenkomst met Delica Versmarkt en Slagerij Dezza voor Stadshart Daily Plaza Zoetermeer
PingProperties heeft een huurovereenkomst gesloten met Delica Versmarkt en Slagerij Dezza van de Zoetermeerse ondernemer Baris Özdemis voor Stadshart Daily Plaza.
12-10-2026
PingProperties breidt portefeuille uit met aankoop Tripolis 100
PingProperties heeft het kantoorgebouw Tripolis 100 in Amsterdam verworven van Flow Real Estate Development. De aankoop is gestructureerd binnen het PP Amsterdam Office Fund III en past binnen de strategie van PingProperties om te investeren in hoogwaardige kantoorgebouwen op sterke Amsterdamse locaties met duurzaam rendement en verdere waardecreatiepotentie.