PingProperties verkoopt Tango portefeuille
11-07-2018
PingProperties heeft onlangs haar Office Fund III (in de markt bekend als Tango portefeuille), verkocht aan een buitenlandse institutionele belegger.
De Tango Properties C.V. portefeuille bestaat uit 9 hoogwaardige kantoorgebouwen (totaal 60.000 m2) allen gelegen op sterke locaties van middelgrote steden, verspreid over Nederland (Maastricht, Eindhoven, Den Bosch, Arnhem en Zwolle). De grootste gebouwen in portefeuille zijn verhuurd aan VodafoneZiggo, Heijmans, Deloitte en AKD.
Duurzaam en langjarig verhuurd
PingProperties kocht de portefeuille in 2010 met als doelstelling gebruik te maken van het destijds aankomend herstel van de markt. Vanaf de acquisitie van het fonds heeft PingProperties zich ingezet voor het op- en uitbouwen van de relatie met bestaande huurders en verduurzaming van de gebouwen. Dit heeft geleid tot een sterke bezettingsgraad en relatief lange gemiddelde looptijd van de contracten (7 jaar). Voorts zijn er goede prestaties op het gebied van duurzaamheid behaald (energielabel B). Met deze inspanningen heeft PingProperties optimaal ingespeeld op deze exit.
PingProperties werd in deze transactie geadviseerd door Savills en DLA. De koper werd geadviseerd door Cushman & Wakefield en DFLS.

Nieuws
01-09-2025
Stadshart Daily Plaza beleeft vliegende start: bezoekersaantal stijgt met meer dan 60%!
De overdekte passage van Zoetermeer trekt iedere maand al meer dan 100.000 extra bezoekers na de transformatie.
25-08-2025
PingProperties sluit huurovereenkomst met kledingwinkel Ernsting's family voor winkelcentrum Passage Schiedam
PingProperties heeft een nieuwe huurovereenkomst gesloten met Ernsting’s family voor winkelcentrum Passage Schiedam. De kledingwinkel gaat hier een nieuwe vestiging openen van circa 232 m².
07-07-2025
PingProperties verkoopt S-DOCK The Villa aan Elixir Engineers
PingProperties heeft onlangs kantoorgebouw S-DOCK The Villa verkocht aan eigenaar gebruiker Elixir Engineers. Het kantoorgebouw is gelegen aan de Karel Doormanweg 48 in Schiedam direct langs de snelweg A4. Het gebouw bestaat uit 4 verdiepingen met een verhuurbare vloeroppervlakte van 2.197 m2 en bijbehorende parkeerplaatsen.