PingProperties verlengt huurovereenkomst met Nelson Schoenen in het winkelcentrum Passage Schiedam
19-10-2021
PingProperties heeft overeenstemming bereikt met Nelson Schoenen over een langjarige verlenging van de huurovereenkomst in het winkelcentrum Passage, gelegen in het centrum van Schiedam. Het totale verhuurbare vloeroppervlak bedraagt 366 m² bedrijfsruimte. Nelson Schoenen is hierin samen met het A-merk Ecco gevestigd.
Nelson Schoenen spreekt met de langjarige verlenging van de huurovereenkomst zijn vertrouwen uit in de toekomst van het winkelcentrum. Deze verlenging sluit goed aan bij de visie van PingProperties om huurders voor lange termijn te verbinden aan winkelcentrum Passage.
Over Nelson Schoenen
Opgericht in 1949 en nog altijd een vooruitstrevend en ambitieus familiebedrijf met een breed assortiment aan dames, heren-, en kinderschoenen. Met ruim 100 Nelson winkels en succesvolle online verkoop is Nelson Schoenen één van de grootste schoenretailers van Nederland.
Winkelcentrum Passage Schiedam
De Passage is prachtig gelegen in het historische centrum van Schiedam en is het grootste en oudste overdekte winkelcentrum van deze stad. In het winkelcentrum zijn ca. 68 winkels gevestigd verdeeld over een begane grond en drie etages. Het heeft een oppervlakte van ca. 18.300 m² VVO. Tevens beschikt het complex over een vijflaagse parkeergarage met 280 parkeerplaatsen.

Nieuws
21-01-2025
PingProperties sluit langjarige huurovereenkomst met Batenburg JB Systems voor S-DOCK in Schiedam
PingProperties heeft onlangs een 10-jarige huurovereenkomst gesloten met Batenburg JB Systems voor haar kantoorgebouw S-DOCK in Schiedam bestaande uit circa 1.254 m2 vloeroppervlakte en 28 parkeerplaatsen. Na de renovatie medio dit jaar gaat Batenburg JB Systems zich vestigen op de gehele 11e en 12e verdieping.
23-12-2024
PingProperties start bouw Carnisse Veste in Barendrecht
Na een intensieve voorbereiding van de herontwikkelingsplannen kan gestart worden met de ombouw van winkelcentrum Carnisse Veste te Barendrecht. PingProperties ontving vorige week de laatste goedkeuringen vanuit de gemeente.
20-12-2024
PingProperties levert 1e bouwfase Stadshart Daily Plaza in Zoetermeer op!
De overdekte passage van Stadshart Zoetermeer heeft een ware metamorfose ondergaan! Ongeveer 13.000 m² is herontwikkeld tot het daily convenience center ‘Stadshart Daily Plaza’. Een belangrijk onderdeel was een supermarkt toevoegen als anchor-tenant om aanzienlijk meer bezoekers naar de overdekte passage te trekken.