PingProperties verwelkomt nieuwe huurder ICT Group in America Tower
05-12-2016
Per 1 december 2016 is de derde verdieping van de America Tower onderverhuurd aan ICT Group voor de periode van 5 jaar.
ICT Group gaat ca. 800 m2 huren in het markante en duurzame gebouw (energielabel A) gelegen in Oosterhout. ICT Group huurt de derde verdieping van de reeds zittende huurder PharmaPartners.
De America Tower is gelegen in de directe nabijheid van twee op- en afritten van de A27, vlakbij de A58 en de A59. De nieuwe werkplek voor ICT Group is daarmee zeer goed bereikbaar per auto. Op loopafstand van de America Tower bevinden zich bovendien bushaltes en het centraal station van Breda is op 15 minuten afstand. In het gebouw zijn momenteel nog 2 verdiepingen (840 m2) beschikbaar voor verhuur.
ICT Group is een toonaangevende technologie en services provider in Nederland bestaande uit meer dan 700 professionals. Zij bieden bedrijven, producten en projecten innovatieve, integrale en uitdagende ICT-oplossingen.
PharmaPartners is een ICT specialist die zorgsystemen ontwikkelt en beheert voor zorginstanties, huisartsen, medisch specialisten, etc.
PharmaPartners werd geadviseerd door LUC Vastgoed Adviseurs en ICT Group door Cresa.

Nieuws
18-06-2025
PingProperties en Lithos sluiten LOI met Stedelink voor verkoop woontorenontwikkeling in Stadshart Zoetermeer
De Provada was op 18 juni het decor voor de ondertekening van een intentieovereenkomst tussen Lithos en PingProperties met woningcorporatie Stedelink. De overeenkomst betreft de verkoop van de nieuwe woontorenontwikkeling aan de Duitslandlaan in het stadscentrum van Zoetermeer.
15-06-2025
PingProperties verwerft Metropool-complex in Amsterdam Centrum
PingProperties heeft, namens het PingProperties Trophy Fund II Coöperatief U.A., het prestigieuze Metropool-complex in het centrum van Amsterdam verworven van aberdeen. Het multifunctionele gebouw, met een verhuurbaar vloeroppervlak van circa 14.500 m², biedt een mix van kantoor-, hotel- en winkelruimtes.
26-05-2025
PingProperties sluit meerjarige huurovereenkomst met KH Engineering en Smart AIS voor S-DOCK in Schiedam
PingProperties heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten met Basic-Fit voor winkelcentrum Passage Schiedam. De fitnessketen gaat hier een nieuwe vestiging openen van circa 1.120 m².