Strategisch investeringspartner van PingProperties breidt belang uit
23-06-2018
Een van PingProperties’ investeringspartners breidt zijn belang in de Corporate Office fund portefeuille uit in maar liefst zeven fondsen. In sommige fondsen koopt de investeerder aandelen bij en in andere stapt deze investeerder nieuw in.
De uittredende investeerder realiseert gemiddeld 12% IRR over een periode van acht jaar. De omvang van het onderliggende vastgoed bedraagt ca. 150 mln euro.
Met deze aandelendeal laat PingProperties zien dat het voor haar investeerders mogelijk is zowel in als uit een fonds(en) te stappen waarbij PingProperties langjarig als co-investeerder en manager betrokken blijft.
Nieuws
21-05-2026
PingProperties sluit meerjarige huurovereenkomst met Dycore voor de America Tower in Oosterhout
Dycore heeft een huurovereenkomst gesloten voor circa 1.259 m² kantoorruimte en 35 parkeerplaatsen in de America Tower, gelegen aan Wilhelminakanaal Zuid 110 te Oosterhout. De huurovereenkomst gaat in per 1 januari 2027.
18-05-2026
PingProperties sluit meerjarige huurovereenkomst met Augias Schoonmakers voor Koploper in Amersfoort
Augias Schoonmakers B.V. (Augias) heeft een huurovereenkomst gesloten voor circa 271 m² kantoorruimte, 100 m² opslagruimte en 8 parkeerplaatsen in het gebouw de Koploper, gelegen aan het Stationsplein 89 te Amersfoort.
23-04-2026
PingProperties versterkt Stadshart Zoetermeer met langjarige huurverlenging Action
PingProperties heeft het huurcontract van Action in Stadshart Zoetermeer langjarig verlengd.