BCN Utrecht huurt kantoorruimte aan de Daltonlaan 700 te Utrecht
05-06-2012
PingProperties Office fund I heeft per 1 september 2012 een langjarige huurovereenkomst afgesloten met BCN Utrecht voor circa 810 m² kantoorruimte en 13 parkeerplaatsen in het Poortgebouw gelegen aan de Daltonlaan 700 te Utrecht.
BCN is gehuisvest in het naastgelegen identieke gebouw en wenste uit te breiden. Het Poortgebouw was voor BCN dan ook een logische keuze en de kantoorruimte zal geheel in dezelfde stijl worden ingericht.
Het Poortgebouw is onderdeel van kantorenpark Archiparc, een representatief kantorenpark bestaande uit zes kantoorgebouwen, gecentreerd rond een waterpartij. De zes kantoorgebouwen zijn elk ontworpen door gerenommeerde Nederlandse architectenbureaus met een eigen signatuur. Het totaal verhuurbare vloeroppervlak van het gebouw bedraagt 3.314 m² en voor de verhuur is nog circa 800 m² beschikbaar op de eerste verdieping.
BCN (Business Centre Nederland) biedt professionele en multifunctionele locaties voor zakelijke bijeenkomsten, vergaderingen, opleidingen en trainingen in Rotterdam en Utrecht.
Nieuws
11-03-2025
PingProperties verhuurt leegstand in de Koploper te Amersfoort
PingProperties heeft in februari met drie huurders de overeenkomst langjarig verlengd en uitgebreid in gebouw de Koploper, gelegen aan het Stationsplein 89 te Amersfoort. Het gaat om de huurders Stichting Toegepast Onderzoek Waterbeheer (STOWA), Alzheimer Nederland en Trans Link Systems.
03-03-2025
PingProperties verkoopt BOB Autowas in Rotterdam IJsselmonde
PingProperties heeft met succes de vestiging van BOB Autowas Rotterdam IJsselmonde verkocht uit haar light industrial portefeuille. Deze strategisch gelegen locatie bevindt zich op bedrijventerrein Cornelisland in Ridderkerk, direct naast het knooppunt van de rijkswegen A15 en A16, wat zorgt voor uitstekende bereikbaarheid en zichtbaarheid.
11-02-2025
PingProperties transformeert verouderd winkelcentrum Passage Schiedam tot een modern succesverhaal!
Winkelcentrum Passage Schiedam heeft een ware metamorfose ondergaan. Het winkelcentrum, bestaande uit circa 18.500 m² v.v.o., 50 winkelunits en een parkeergarage met 280 plaatsen, heeft een rijke geschiedenis dat nu een nieuw succesvol hoofdstuk ingaat.