Burgemeester van Maastricht opent nieuw kantoor van Bayer HealthCare Medical Care
16-07-2015
Bayer HealthCare Medical Care heeft gisteren de opening van de nieuwe kantoorfaciliteiten in het centrum van Maastricht gevierd, in aanwezigheid van burgemeester Annemarie Penn – Te Strake. Op de nieuwe locatie bevindt Bayer HealthCare Medical Care zich in de nabijheid van de Brightlands Health Campus, met het Maastricht UMC+, waardoor onderzoekers en ondernemers in de gezondheidszorg dichter bij elkaar worden gebracht.
Bayer HealthCare Medical Care huurt 2.490 m² kantoorruimte en 37 parkeerplaatsen in gebouw La Fortezza Zuid, gelegen aan de Avenue Ceramique 27-33 te Maastricht en stelt hier 122 mensen te werk. Deze locatie is van groot strategisch belang voor Bayer in de Benelux. Door de locatie op de grens van Nederland, België en Duitsland biedt deze regio een uitstekende toegang tot de Europese markt en tot internationale en meertalige arbeidskrachten.
Bayer HealthCare Medical Care is een wereldwijde onderneming gespecialiseerd op het gebied van de gezondheidszorg, landbouw en hoogtechnologische materialen. Bayer HealthCare Medical Care, een dochteronderneming van Bayer AG met een jaaromzet van € 20 miljard, is een wereldwijd, toonaangevend, innoverend bedrijf in de gezondheidszorg en de geneesmiddelenindustrie met hoofdkantoor in Leverkusen, Duitsland.
La Fortezza Zuid maakt deel uit van Tango Properties; een door PingPoperties gemanaged fonds.
Nieuws
13-10-2026
PingProperties sluit huurovereenkomst met Delica Versmarkt en Slagerij Dezza voor Stadshart Daily Plaza Zoetermeer
PingProperties heeft een huurovereenkomst gesloten met Delica Versmarkt en Slagerij Dezza van de Zoetermeerse ondernemer Baris Özdemis voor Stadshart Daily Plaza.
12-10-2026
PingProperties breidt portefeuille uit met aankoop Tripolis 100
PingProperties heeft het kantoorgebouw Tripolis 100 in Amsterdam verworven van Flow Real Estate Development. De aankoop is gestructureerd binnen het PP Amsterdam Office Fund III en past binnen de strategie van PingProperties om te investeren in hoogwaardige kantoorgebouwen op sterke Amsterdamse locaties met duurzaam rendement en verdere waardecreatiepotentie.
06-10-2026
PingProperties verkoopt kantoorgebouw America Tower in Oosterhout
PingProperties heeft de America Tower aan het Wilhelminakanaal Zuid 110 in Oosterhout verkocht aan Stichting Juridisch Eigenaar Benkey Vastgoed. Met deze transactie rondt PingProperties een succesvolle value-addstrategie af. Het kantoorgebouw is verduurzaamd, voor meer dan 80% verhuurd en daarmee gepositioneerd als een toekomstbestendige belegging.