Charlotte Willems in dienst bij PingProperties
16-06-2020
Per 15 juni komt Charlotte Willems het PingProperties team versterken als Business Relationship Manager.
Charlotte is na haar studie Msc. International Business Studies aan de Universiteit van Amsterdam 5 jaar werkzaam geweest bij The Valley. Zij is daar van projectmanager doorgegroeid naar Head of Operations. Bij PingProperties zal zij o.a. haar kennis en ervaring inzetten om de samenwerking met bestaande relaties te verstevigen en het netwerk van PingProperties verder uit te bouwen door nieuwe strategische partnerships te ontwikkelen.
Ga terug
Nieuws
20-11-2023
PingProperties verlengt huurovereenkomst met Gall & Gall in winkelcentrum Carnisse Veste te Barendrecht
PingProperties heeft onlangs het huurcontract van Gall & Gall (Ahold) langjarig verlengd. Het gaat om ca. 223 m² winkelruimte op de begane grond in de overdekte passage, gelegen aan de Van Beuningenhaven 9. Deze verlenging sluit goed aan bij de visie van PingProperties om huurders voor lange termijn te verbinden aan Carnisse Veste in Barendrecht.
26-09-2023
RVB verlengt huurovereenkomst en breidt uit in het Cascadecomplex te Groningen
PingProperties heeft met het Rijksvastgoedbedrijf (RVB) een overeenkomst gesloten voor circa 13.500 m² in het Cascade-complex in Groningen. Naast de centrale locatie op het station en de gebouwbouwkwaliteit, is de verduurzaming een belangrijke reden voor het RVB om zich voor langere termijn aan het complex te committeren. Het gaat om de verlenging van de huurovereenkomst van circa 8.600 m2 kantoorruimte en 70 parkeerplaatsen aan het Cascadeplein 8-10 en de uitbreiding van circa 4.870 m2 kantoorruimte en 69 parkeerplaatsen gelegen aan het Cascadeplein 1-3. Hiermee is het Cascadecomplex volledig verhuurd.
11-08-2023
PingProperties sluit nieuwe huurovereenkomst met foodretailer Eat Kip voor winkelcentrum Passage Schiedam
Onlangs heeft PingProperties een 5-jarige huurovereenkomst gesloten met foodretailer Eat Kip voor circa 200 m² bvo in winkelcentrum Passage Schiedam. Eat Kip gaat zich vestigen op zichtlocatie, in de kopunit direct bij de entree aan de Broersvest.