Europees hoofdkantoor Stryker vestigt zich in Luna ArenA Amsterdam
22-04-2014
Onlangs heeft IF Office Fund IV B.V. 5.370 m² kantoorruimte langjarig verhuurd aan Stryker EMEA Supply Chain Services B.V. (Stryker) ten behoeve van haar Europese hoofdkantoor in gebouw Luna ArenA Amsterdam (LAA).
Deze transactie sluit aan op het beleid van de gemeente Amsterdam om meer hoofdkantoren aan te trekken. PingProperties is hierin geslaagd i.s.m. Jones lang Lasalle en is mede geadviseerd door CBRE. IF office fund IV is een samenwerking van PingProperties en de FGH bank. Met deze verhuur is het gebouw LAA volledig verhuurd en mag aldus van een zeer succesvolle afronding van de samenwerking worden besproken. Stryker zal haar nieuwe huisvesting in de zomer van 2014 betrekken.
Stryker is een van ’s werelds meest toonaangevende medische technologiebedrijven, met de toewijding om zorgprofessionals in de gezondheidszorg te helpen met het efficiënter kunnen uitvoeren hun werk en het verbeteren van de patiëntenzorg. Stryker biedt een breed scala aan innovatieve medische technologieën, zoals; reconstructieve, chirurgische, neurotechnologische en wervelkolom producten om mensen te helpen aan een actief en meer bevredigend leven. Stryker kondigde in januari 2014 aan dat het is genoemd als een van de 2014 FORTUNE 100 Beste Bedrijven om voor te werken in de 17e jaarlijkse enquête van top-rated werkplekken in de Verenigde Staten.
LAA is een hoogwaardig en representatief gebouw gelegen aan de Herikerbergweg 120 in Amsterdam Zuidoost. Het gebouw beschikt over een spectaculair atrium en heeft een vloeroppervlakte van circa 15.600 m² v.v.o.. Op loopafstand bevinden zich de Ziggo Dome, de Amsterdam ArenA, Heineken Music Hall, Pathé Cinema, Woonmall Villa Arena en vele andere faciliteiten. Bovendien is de bereikbaarheid per openbaar vervoer en auto uitmuntend.
Ga terugNieuws
23-12-2024
PingProperties start bouw Carnisse Veste in Barendrecht
Na een intensieve voorbereiding van de herontwikkelingsplannen kan gestart worden met de ombouw van winkelcentrum Carnisse Veste te Barendrecht. PingProperties ontving vorige week de laatste goedkeuringen vanuit de gemeente.
20-12-2024
PingProperties levert 1e bouwfase Stadshart Daily Plaza in Zoetermeer op!
De overdekte passage van Stadshart Zoetermeer heeft een ware metamorfose ondergaan! Ongeveer 13.000 m² is herontwikkeld tot het daily convenience center ‘Stadshart Daily Plaza’. Een belangrijk onderdeel was een supermarkt toevoegen als anchor-tenant om aanzienlijk meer bezoekers naar de overdekte passage te trekken.
18-12-2024
PingProperties sluit langjarige huurovereenkomst met Medisch Centrum Jan van Goyen voor kantoorgebouw De Lairesse in Amsterdam Oud-Zuid
PingProperties heeft onlangs een 20-jarige huurovereenkomst gesloten met Medisch Centrum Jan van Goyen (100% dochter van OLVG) voor gebouw “De Lairesse” in Amsterdam Oud-Zuid. Gebouw De Lairesse vormt samen met gebouw Valerius een Rijksmonumentaal complex dat prominent is gelegen aan de bekende De Lairessestraat en het Valeriusplein in Amsterdam Oud-Zuid.