Flycatcher Internet Research huurt in La Fortezza Maastricht
23-12-2011
PingProperties Office fund III (Tango Properties) heeft per 1 januari 2012 een huurovereenkomst afgesloten met nieuwe huurder Flycatcher Internet Research voor 255 m² kantoorruimte in gebouw La Fortezza Noord, gelegen aan de Avenue Ceramique 1-7 te Maastricht.
Flycatcher is in 2000 ontstaan als spin-off van de Universiteit Maastricht. Het was het eerste bureau in Nederland dat zich volledig toelegde op online onderzoek.
La Fortezza is een appartementen- en kantorencomplex in het stadsdeel Céramique en is een ontwerp van de architect Mario Botta. De naam La Fortezza (vesting) legt niet alleen de link naar het verleden van Maastricht als vestingstad, maar ook naar de specifieke vorm van het gebouw.
Nieuws
07-07-2025
PingProperties verkoopt S-DOCK The Villa aan Elixir Engineers
PingProperties heeft onlangs kantoorgebouw S-DOCK The Villa verkocht aan eigenaar gebruiker Elixir Engineers. Het kantoorgebouw is gelegen aan de Karel Doormanweg 48 in Schiedam direct langs de snelweg A4. Het gebouw bestaat uit 4 verdiepingen met een verhuurbare vloeroppervlakte van 2.197 m2 en bijbehorende parkeerplaatsen.
18-06-2025
PingProperties en Lithos sluiten LOI met Stedelink voor verkoop woontorenontwikkeling in Stadshart Zoetermeer
De Provada was op 18 juni het decor voor de ondertekening van een intentieovereenkomst tussen Lithos en PingProperties met woningcorporatie Stedelink. De overeenkomst betreft de verkoop van de nieuwe woontorenontwikkeling aan de Duitslandlaan in het stadscentrum van Zoetermeer.
15-06-2025
PingProperties verwerft Metropool-complex in Amsterdam Centrum
PingProperties heeft, namens het PingProperties Trophy Fund II Coöperatief U.A., het prestigieuze Metropool-complex in het centrum van Amsterdam verworven van aberdeen. Het multifunctionele gebouw, met een verhuurbaar vloeroppervlak van circa 14.500 m², biedt een mix van kantoor-, hotel- en winkelruimtes.