Huurverlenging Cocencus in Pluspoint I te Hoofddorp
29-02-2012
PingProperties Office fund II heeft de huidige huurovereenkomst met Cocensus langjarig verlengd in gebouw Pluspoint I, gelegen aan de Jupiterstraat 120-166 te Hoofddorp. Cocensus huurt 2.400 m² kantoorruimte en 60 parkeerplaatsen.
Cocensus verlengt de bestaande overeenkomst vanwege de uitstekende locatie, de prettige werkomgeving en de goede relatie met verhuurder.
Kantorencomplex Pluspoint omvat in totaal circa 12.000 m² en is gelegen op een uitstekende zichtlocatie langs de Kruisweg in Hoofddorp op kantorenpark Beukenhorst West. Onderdeel van het complex is het hotel Holiday Inn Express, dat zorgt voor veel bedrijvigheid. In de directe omgeving bevinden zich Hotel Crown Plaza, bedrijfsrestaurant Lunch@Work, restaurant L‘Hirondelle en winkelcentrum Hoofddorp.
Cocensus is een gemeenschappelijke regeling (GR) van de gemeenten Haarlem, Haarlemmermeer, Hillegom en Beverwijk, Oostzaan en Wormerland.
Nieuws
06-11-2025
PingProperties versterkt Dutch Tech Campus in Zoetermeer met nieuwe huurder Joulz
Energie-infrastructuurspecialist Joulz vestigt zijn hoofdkantoor op de Dutch Tech Campus (DTC) in Zoetermeer. De komst van Joulz is een belangrijke aanvulling op het ecosysteem van de campus op het gebied van infrastructuur en communicatietechnologie.
04-11-2025
PingProperties versterkt dagelijks winkelaanbod in Stadshart Daily Plaza Zoetermeer met acht huurovereenkomsten
PingProperties heeft recent acht huurovereenkomsten afgesloten of verlengd met dagelijkse convenience-winkelondernemers in Stadshart Daily Plaza in Zoetermeer.
01-09-2025
Stadshart Daily Plaza beleeft vliegende start: bezoekersaantal stijgt met meer dan 60%!
De overdekte passage van Zoetermeer trekt iedere maand al meer dan 100.000 extra bezoekers na de transformatie.