PingProperties bereikt overeenstemming over herfinanciering
21-12-2012
PingProperties heeft een herfinanciering kunnen bewerkstelligen voor het PingProperties Corporate Office fund I. De financiering loopt bij Berlin-Hannoversche Hypothekenbank AG en is voor 5 jaar verlengd, met een looptijd tot december 2017.
PingProperties Corporate Office fund I heeft 2 kwalitatief hoogwaardige kantoorgebouwen in portefeuille met een totaal verhuurbare vloeroppervlakte van 23.031 m².
Het kantoorgebouw aan de H.J. Nederhorststraat 1 te Gouda is langjarig en volledig verhuurd aan BAM Civiel, onderdeel van de Koninklijke BAM Groep; een stabiele huurder die historisch (sinds 1871) verbonden is met de locatie. Jacobsweerd, het andere kantoorgebouw van de portefeuille, bevindt zich in het centrum van Utrecht aan de Sint Jacobsstraat 200 – 499. Jacobsweerd staat op eigen grond en is volledig verhuurd aan diverse overheid gerelateerde triple A instellingen, waardoor het debiteurenrisico minimaal is.
Beide gebouwen zijn goed onderhouden en regelmatig gerenoveerd. De gebouwen verkeren dan ook in zeer goede staat en beschikken over uitstekende parkeerfaciliteiten. Verdere upgrading vindt momenteel in beide gebouwen plaats.
Ga terugNieuws
13-10-2026
PingProperties sluit huurovereenkomst met Delica Versmarkt en Slagerij Dezza voor Stadshart Daily Plaza Zoetermeer
PingProperties heeft een huurovereenkomst gesloten met Delica Versmarkt en Slagerij Dezza van de Zoetermeerse ondernemer Baris Özdemis voor Stadshart Daily Plaza.
12-10-2026
PingProperties breidt portefeuille uit met aankoop Tripolis 100
PingProperties heeft het kantoorgebouw Tripolis 100 in Amsterdam verworven van Flow Real Estate Development. De aankoop is gestructureerd binnen het PP Amsterdam Office Fund III en past binnen de strategie van PingProperties om te investeren in hoogwaardige kantoorgebouwen op sterke Amsterdamse locaties met duurzaam rendement en verdere waardecreatiepotentie.
06-10-2026
PingProperties verkoopt kantoorgebouw America Tower in Oosterhout
PingProperties heeft de America Tower aan het Wilhelminakanaal Zuid 110 in Oosterhout verkocht aan Stichting Juridisch Eigenaar Benkey Vastgoed. Met deze transactie rondt PingProperties een succesvolle value-addstrategie af. Het kantoorgebouw is verduurzaamd, voor meer dan 80% verhuurd en daarmee gepositioneerd als een toekomstbestendige belegging.