PingProperties bereikt overeenstemming over herfinanciering
21-12-2012
PingProperties heeft een herfinanciering kunnen bewerkstelligen voor het PingProperties Corporate Office fund I. De financiering loopt bij Berlin-Hannoversche Hypothekenbank AG en is voor 5 jaar verlengd, met een looptijd tot december 2017.
PingProperties Corporate Office fund I heeft 2 kwalitatief hoogwaardige kantoorgebouwen in portefeuille met een totaal verhuurbare vloeroppervlakte van 23.031 m².
Het kantoorgebouw aan de H.J. Nederhorststraat 1 te Gouda is langjarig en volledig verhuurd aan BAM Civiel, onderdeel van de Koninklijke BAM Groep; een stabiele huurder die historisch (sinds 1871) verbonden is met de locatie. Jacobsweerd, het andere kantoorgebouw van de portefeuille, bevindt zich in het centrum van Utrecht aan de Sint Jacobsstraat 200 – 499. Jacobsweerd staat op eigen grond en is volledig verhuurd aan diverse overheid gerelateerde triple A instellingen, waardoor het debiteurenrisico minimaal is.
Beide gebouwen zijn goed onderhouden en regelmatig gerenoveerd. De gebouwen verkeren dan ook in zeer goede staat en beschikken over uitstekende parkeerfaciliteiten. Verdere upgrading vindt momenteel in beide gebouwen plaats.
Ga terugNieuws
21-05-2026
PingProperties sluit meerjarige huurovereenkomst met Dycore voor de America Tower in Oosterhout
Dycore heeft een huurovereenkomst gesloten voor circa 1.259 m² kantoorruimte en 35 parkeerplaatsen in de America Tower, gelegen aan Wilhelminakanaal Zuid 110 te Oosterhout. De huurovereenkomst gaat in per 1 januari 2027.
18-05-2026
PingProperties sluit meerjarige huurovereenkomst met Augias Schoonmakers voor Koploper in Amersfoort
Augias Schoonmakers B.V. (Augias) heeft een huurovereenkomst gesloten voor circa 271 m² kantoorruimte, 100 m² opslagruimte en 8 parkeerplaatsen in het gebouw de Koploper, gelegen aan het Stationsplein 89 te Amersfoort.
23-04-2026
PingProperties versterkt Stadshart Zoetermeer met langjarige huurverlenging Action
PingProperties heeft het huurcontract van Action in Stadshart Zoetermeer langjarig verlengd.