PingProperties en Rijksgebouwendienst sluiten nieuwe huurovereenkomst Het Boek
31-03-2010
De Rijksgebouwendienst heeft een nieuwe huurovereenkomst afgesloten met PingProperties voor het kantoorgebouw ‘Het Boek’, oftewel ‘De Knip’ te Amsterdam. De Rijksgebouwendienst heeft de huurovereenkomst afgesloten ten behoeve van de Belastingdienst voor een periode van 15 jaar.
De eigenaar zal investeren in de kwaliteit en de duurzaamheid van het gebouw waardoor het gebouw zal voldoen aan de eisen van deze tijd. Deze transactie toont aan dat bestaande gebouwen prima kunnen worden aangepast aan de huidige wensen van kantoorgebruikers. Er is gekozen voor een innovatieve contractsvorm waarvan een Service Level Agreement integraal onderdeel uitmaakt. Hiermee is instandhouding van de gebouwkwaliteit langjarig gewaarborgd.
Het object is een ware landmark met een omvang van 40.000 m2 kantoorruimte gelegen op de kantorenlocatie Teleport in Amsterdam. Het pand is direct zichtbaar vanaf de ringweg A10 en uitstekend bereikbaar per trein en metro. Station Sloterdijk is gelegen op een steenworp afstand. Het object is in eigendom van het door PingProperties aangestuurde PingProperties Corporate Office fund I.
Nieuws
18-06-2025
PingProperties en Lithos sluiten LOI met Stedelink voor verkoop woontorenontwikkeling in Stadshart Zoetermeer
De Provada was op 18 juni het decor voor de ondertekening van een intentieovereenkomst tussen Lithos en PingProperties met woningcorporatie Stedelink. De overeenkomst betreft de verkoop van de nieuwe woontorenontwikkeling aan de Duitslandlaan in het stadscentrum van Zoetermeer.
15-06-2025
PingProperties verwerft Metropool-complex in Amsterdam Centrum
PingProperties heeft, namens het PingProperties Trophy Fund II Coöperatief U.A., het prestigieuze Metropool-complex in het centrum van Amsterdam verworven van aberdeen. Het multifunctionele gebouw, met een verhuurbaar vloeroppervlak van circa 14.500 m², biedt een mix van kantoor-, hotel- en winkelruimtes.
26-05-2025
PingProperties sluit meerjarige huurovereenkomst met KH Engineering en Smart AIS voor S-DOCK in Schiedam
PingProperties heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten met Basic-Fit voor winkelcentrum Passage Schiedam. De fitnessketen gaat hier een nieuwe vestiging openen van circa 1.120 m².