PingProperties levert nieuwe hoofdkantoor TenneT op in Arnhem
29-08-2013
PingProperties Corporate Office fund II heeft in samenwerking met BAM Utiliteitsbouw Arnhem en Giesbers Bouw (bouwcombinatie BGB) het nieuwe kantoor Mariëndaal Center of Excellence (MCE) in Arnhem opgeleverd. Deze herbouwontwikkeling in het deelgebied Mariëndaal van Businesspark Arnhems Buiten is gestart in de zomer van 2011 en heeft bijna 2 jaar geduurd.
Het fraaie kantoorgebouw aan de Utrechtseweg 310 in Arnhem zal dienen als het nieuwe hoofdkantoor van TenneT en is voor 15 jaar volledig verhuurd. Het gebouw heeft een verhuurbaar vloeroppervlak van circa 21.936 m², 566 parkeerplaatsen en de kavel omvat circa 33.500 m² eigen grond. De jaarlijkse huurstroom bedraagt circa € 5 miljoen.
Deze herbouwontwikkeling kwalificeert zich om meerdere redenen als zeer duurzaam. Zo is eerst op deze locatie het voormalig verouderde gebouw milieuvriendelijk gesloopt, zodat geen extra kantoormeters zouden worden toegevoegd aan de markt. Daarbij is de totale footprint van de herbouw gereduceerd, waardoor extra ruimte is gecreëerd voor groen. Het nieuwe gebouw dat hier is verrezen bestaat voornamelijk uit natuurlijke materialen en is voorzien van duurzame faciliteiten, zoals een WKO-installatie, een energiezuinig lichtconcept en CO2 gestuurde ruimteventilatie.
Huurder TenneT is de exploitant van alle hoogspanningskabels in Nederland en voor een deel in Duitsland. TenneT is onder andere verantwoordelijk voor het beheer van het landelijk transportnet en het handhaven van de noodzakelijke energiebalans in het elektriciteitsnet. De Nederlandse Staat (ministerie van Financiën) is 100% eigenaar van de aandelen van TenneT.
Ga terugNieuws
11-06-2026
PingProperties verkoopt geoptimaliseerd winkelcentrum Passage Schiedam aan Meerdervoort
PingProperties heeft winkelcentrum Passage Schiedam, bestaande uit circa 18.100 m²/50 winkelunits en een vijflaagse parkeergarage, verkocht aan Nederlandse vastgoedinvesteerder Meerdervoort. Met deze transactie rondt PingProperties de optimalisatie van het winkelcentrum succesvol af.
04-06-2026
PingProperties boekt sterke verhuurresultaten met UP Office Building
PingProperties heeft voor het UP Office Building in Amsterdam significante voortgang geboekt in de verhuur. Met in totaal circa 6.000 m² aan nieuwe verhuur en 2.500 m² aan verlengingen bevestigt UP zijn positie als toonaangevende locatie voor (tech)bedrijven in het hart van Amsterdam.
21-05-2026
PingProperties sluit huurovereenkomst met Dycore voor de America Tower in Oosterhout
Dycore heeft een huurovereenkomst gesloten voor circa 1.259 m² kantoorruimte en 35 parkeerplaatsen in de America Tower, gelegen aan Wilhelminakanaal Zuid 110 te Oosterhout.