PingProperties sluit nieuwe huurovereenkomst met NN Group N.V. in Ede
10-03-2016
PingProperties heeft onlangs namens OGON Nederland de huurovereenkomst met verzekeraar NN Group N.V. voor 8.000 m² kantoorruimte en 200 parkeerplaatsen gesloten.
Na het aflopen van het huidige huurcontract, heeft NN Group N.V. een nieuwe huurovereenkomst gesloten voor de Edese vestiging aan de Loevestein, waar enkele honderden werknemers zijn ondergebracht.
Naast Ede heeft NN Group N.V. ook vestigingen in Den Haag en Rotterdam. In 2016 zullen investeringen in het gebouw gedaan worden, onder meer de revisie van de liften, de conservering van de gevel en wordt er een optimale situatie gecreëerd met betrekking tot de benodigde koeltorens, trafo’s en verdeelkasten.
Nieuws
19-03-2026
PingProperties verkoopt geüpgraded winkelcentrum Carnisse Veste aan KGAL
PingProperties heeft winkelcentrum Carnisse Veste in Barendrecht verkocht aan KGAL, een internationale vermogensbeheerder met een sterke focus op langjarige duurzame beleggingen. Met deze transactie rondt PingProperties een optimalisatiefase van het circa 16.000 m² wijkwinkelcentrum succesvol af.
03-03-2026
PingProperties sluit huurovereenkomst met Takko Fashion voor Stadshart Daily Plaza Zoetermeer
PingProperties heeft een huurovereenkomst gesloten met Takko Fashion voor Stadshart Daily Plaza Zoetermeer. De internationale modeketen opent hier een nieuwe vestiging van circa 690m².
24-02-2026
PingProperties verduurzaamt Stadshart Daily Plaza in Zoetermeer
PingProperties zet een belangrijke stap in de verduurzaming van Stadshart Daily Plaza Zoetermeer.