PingProperties verduurzaamt hoofdkantoor Canon Nederland
01-05-2018
Voor PingProperties Corporate Office Fund V voert PingProperties een vergaande verduurzaming door ten behoeve van het hoofdkantoor van Canon Nederland, gevestigd aan de Brabantlaan 2 in ’s-Hertogenbosch.
Zonnepanelen en WKO
De verduurzaming bedraagt een zonne-installatie op het dak van 594 zonnepanelen, waarmee jaarlijks ruim 150.000 kWh wordt opgewekt. Deze verduurzaming zal gedurende het derde kwartaal van dit jaar worden afgerond. Warmte en koude worden reeds mede opgewekt middels een Warmte Koude Opslag in de grond (WKO). Hierdoor worden zowel warme, koude als elektriciteit duurzaam opgewekt. Het gebouw verkrijgt met deze verduurzaming energielabel A en is daarmee een toonbeeld van duurzaamheid.
Goede samenwerking huurder en verhuurder essentieel
Door intensieve samenwerking tussen huurder en verhuurder is deze verduurzaming haalbaar en rendabel. PingProperties heeft duurzaamheid hoog in het vaandel en is continu bezig haar portefeuille verder te verduurzamen. Inmiddels heeft bijna 77% van de kantorenportefeuille nu energielabel C of hoger en PingProperties is daarmee een van de koplopers in duurzaamheid.
Nieuws
06-11-2025
PingProperties versterkt Dutch Tech Campus in Zoetermeer met nieuwe huurder Joulz
Energie-infrastructuurspecialist Joulz vestigt zijn hoofdkantoor op de Dutch Tech Campus (DTC) in Zoetermeer. De komst van Joulz is een belangrijke aanvulling op het ecosysteem van de campus op het gebied van infrastructuur en communicatietechnologie.
04-11-2025
PingProperties versterkt dagelijks winkelaanbod in Stadshart Daily Plaza Zoetermeer met acht huurovereenkomsten
PingProperties heeft recent acht huurovereenkomsten afgesloten of verlengd met dagelijkse convenience-winkelondernemers in Stadshart Daily Plaza in Zoetermeer.
01-09-2025
Stadshart Daily Plaza beleeft vliegende start: bezoekersaantal stijgt met meer dan 60%!
De overdekte passage van Zoetermeer trekt iedere maand al meer dan 100.000 extra bezoekers na de transformatie.