PingProperties verduurzaamt hoofdkantoor Canon Nederland
01-05-2018
Voor PingProperties Corporate Office Fund V voert PingProperties een vergaande verduurzaming door ten behoeve van het hoofdkantoor van Canon Nederland, gevestigd aan de Brabantlaan 2 in ’s-Hertogenbosch.
Zonnepanelen en WKO
De verduurzaming bedraagt een zonne-installatie op het dak van 594 zonnepanelen, waarmee jaarlijks ruim 150.000 kWh wordt opgewekt. Deze verduurzaming zal gedurende het derde kwartaal van dit jaar worden afgerond. Warmte en koude worden reeds mede opgewekt middels een Warmte Koude Opslag in de grond (WKO). Hierdoor worden zowel warme, koude als elektriciteit duurzaam opgewekt. Het gebouw verkrijgt met deze verduurzaming energielabel A en is daarmee een toonbeeld van duurzaamheid.
Goede samenwerking huurder en verhuurder essentieel
Door intensieve samenwerking tussen huurder en verhuurder is deze verduurzaming haalbaar en rendabel. PingProperties heeft duurzaamheid hoog in het vaandel en is continu bezig haar portefeuille verder te verduurzamen. Inmiddels heeft bijna 77% van de kantorenportefeuille nu energielabel C of hoger en PingProperties is daarmee een van de koplopers in duurzaamheid.
Nieuws
27-07-2026
PingProperties versterkt retailmix Stadshart Zoetermeer met Faceland en Budget Plaza
PingProperties heeft twee nieuwe langjarige huurovereenkomsten gesloten voor winkelcentrum Stadshart Zoetermeer met Faceland en Budget Plaza.
16-07-2026
PingProperties verhuurt ruim 1.150 m² aan Peple in de Koploper te Amersfoort
PingProperties heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten met Peple B.V., onderdeel van de Visma Group, voor circa 1.158 m² kantoorruimte en 41 parkeerplaatsen in kantoorgebouw de Koploper aan het Stationsplein 89 in Amersfoort.
29-06-2026
PingProperties verhuist haar hoofdkantoor naar de Rembrandttoren in Amsterdam
PingProperties heeft haar hoofdkantoor gevestigd in de Rembrandttoren (Rembrandt Tower), het iconische gebouw aan het Amstelplein in Amsterdam.