PingProperties verhuurt aan Cauberg-Huygen in Sarphati Plaza Amsterdam
19-10-2012
Per januari 2013 zal Cauberg-Huygen zich vestigen in het kantoorgebouw Sarphati Plaza aan het Rhijnspoorplein 10-38 te Amsterdam. Het betreft een 6-jarige huurovereenkomst van circa 600 m² kantoorruimte en 6 parkeerplaatsen.
Dankzij deze verhuur door PingProperties Office fund II blijft het representatieve multi-tenant kantoorgebouw Sarphati Plaza na vertrek van de Gemeente Amsterdam volledig verhuurd. Het kantoorgebouw ligt op een unieke locatie aan het water en bestaat uit 11 verdiepingen van in totaal circa 4.500 m² kantoorruimte, circa 300 m² winkelruimte en 9 woningen. Onder het kantoorgebouw bevindt zich een ruime parkeergarage van 2 bouwlagen. De bereikbaarheid met de auto van de rijkswegen A1, A2 en A10 is uitstekend en direct voor het kantoorgebouw is een tramhalte (lijn 5 en 7) en een metrostation met directe verbinding naar Amsterdam Centraal Station en het Amstel Station.
Cauberg-Huygen is een gespecialiseerd ingenieurs en adviesbureau actief in de werkgebieden industrie, bouw, infrastructuur, milieu, ruimtelijke ordening en onderzoek. Er werken 160 gekwalificeerde medewerkers voor Cauberg-Huygen verdeeld over vijf vestigingen.
In samenwerking met Cauberg-Huygen gaat PingProperties het gebouw verduurzamen. Cauberg-Huygen heeft gekozen voor Sarphati Plaza vanwege deze verduurzaming, de uitstraling, de gunstige ligging en de goede parkeernorm.
Nieuws
26-05-2025
PingProperties sluit meerjarige huurovereenkomst met KH Engineering en Smart AIS voor S-DOCK in Schiedam
PingProperties heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten met Basic-Fit voor winkelcentrum Passage Schiedam. De fitnessketen gaat hier een nieuwe vestiging openen van circa 1.120 m².
23-05-2025
PingProperties sluit huurovereenkomst met Basic-Fit voor winkelcentrum Passage Schiedam
PingProperties heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten met Basic-Fit voor winkelcentrum Passage Schiedam. De fitnessketen gaat hier een nieuwe vestiging openen van circa 1.120 m².
15-05-2025
PingProperties sluit langjarige huurovereenkomst met Cotecna Inspection Netherlands voor S-DOCK in Schiedam
PingProperties heeft wederom een nieuwe huurovereenkomst gesloten voor haar kantoorgebouw S-DOCK in Schiedam: Cotecna Inspection Netherlands heeft een langjarige huurovereenkomst getekend voor circa 377 m² kantoorruimte en 8 parkeerplaatsen. Verwachting is dat Cotecna Inspection Netherlands zich per maart 2026 vestigt in het gebouw.