PingProperties verhuurt aan Movares, Natudis en Océ
27-11-2009
Met ingang van 1 september 2009 is Movares Nederland B.V. gevestigd in het kantoorgebouw Sarphati Plaza aan het Rhijnspoorplein 10-38 te Amsterdam. Er is een huurovereenkomst gesloten voor 5 jaar voor circa 400 m².
Op 1 september 2009 heeft ook Océ Nederland B.V. zich gevestigd in een pand van PingProperties. Het gaat om een driejarig contract voor circa 250 m² kantoorruimte en 12 parkeerplaatsen in het kantoorgebouw Pluspoint II aan de Jupiterstraat 82-120 te Hoofddorp.
Tenslotte zal vanaf 1 december 2009 Natudis Holding B.V. zich vestigen op De Dreef 2 te Zeist. Natudis is 100% dochter van Koninklijke Wessanen Nederland B.V.. Er is een huurovereenkomst gesloten voor circa 500 m² kantoorruimte en 11 parkeerplaatsen.
Zowel Sarphati Plaza te Amsterdam, De Dreef in Zeist, als Pluspoint I t/m IV te Hoofddorp zijn kantoorobjecten die onderdeel uitmaken van PingProperties Office fund II. PingProperties is een investment management organisatie die middels een uniek netwerk van strategische investeringspartners grote kantoren-portefeuilles overneemt. PingProperties structureert investeringen middels fondsen en houdt het asset management in eigen handen.
Nieuws
07-04-2025
PingProperties verwelkomt TNO op Dutch Tech Campus in Zoetermeer
PingProperties heeft een langdurige huurovereenkomst gesloten met TNO, de organisatie voor toegepaste wetenschap en technologie, voor de Dutch Tech Campus (DTC) in Zoetermeer. Het betreft een langjarige huurovereenkomst aan de Werner Von Siemensstraat 17 (gebouw C3) met in totaal 2.419 m2 v.v.o. bedrijfsruimte en 6 parkeerplaatsen.
11-03-2025
PingProperties verhuurt leegstand in de Koploper te Amersfoort
PingProperties heeft in februari met drie huurders de overeenkomst langjarig verlengd en uitgebreid in gebouw de Koploper, gelegen aan het Stationsplein 89 te Amersfoort. Het gaat om de huurders Stichting Toegepast Onderzoek Waterbeheer (STOWA), Alzheimer Nederland en Trans Link Systems.
03-03-2025
PingProperties verkoopt BOB Autowas in Rotterdam IJsselmonde
PingProperties heeft met succes de vestiging van BOB Autowas Rotterdam IJsselmonde verkocht uit haar light industrial portefeuille. Deze strategisch gelegen locatie bevindt zich op bedrijventerrein Cornelisland in Ridderkerk, direct naast het knooppunt van de rijkswegen A15 en A16, wat zorgt voor uitstekende bereikbaarheid en zichtbaarheid.