PingProperties verhuurt gebouw Jacobsweerd in Utrecht aan de Kamer van Koophandel als nieuw centraal kantoor
14-10-2014
PingProperties heeft onlangs overeenstemming bereikt over de verhuur van 4.044 m² kantoorruimte en 70 parkeerplaatsen aan de Kamer van Koophandel (KvK) ten behoeve van haar kantoor in gebouw Jacobsweerd, gelegen aan de Sint Jacobsstraat 200-500 te Utrecht. Onderdeel van deze transactie is de aankoop van het huidige gebouw van de Kamer van Koophandel aan de Kroonstraat in Utrecht.
De KvK is qua locatie reeds jaren naar volle tevredenheid gehuisvest in het gebouw achter Jacobsweerd. De reden om nu voor Jacobsweerd te kiezen, is de uitstekende ligging, waarbij de KvK de mogelijkheid heeft tot veel meer exposure dan op de huidige locatie en het feit dat PingProperties gebouw Jacobsweerd volledig gaat renoveren en turnkey zal opleveren. Het nieuwe kantoor van de Kamer van Koophandel krijgt een baliefunctie voor ondernemers en werkruimten voor de Raad van Bestuur, stafdiensten en adviseurs.
Jacobsweerd is ondergebracht in het PingProperties Corporate Office fund I. Het is een gebouw dat op één van de belangrijkste toegangswegen naar het centrum van Utrecht ligt. Een straat die in 2015 door de Gemeente Utrecht volledig wordt getransformeerd, waardoor een compleet nieuw straatbeeld zal ontstaan. Jacobsweerd wordt gerenoveerd naar een modern kantoorgebouw met zeer hoogwaardige faciliteiten en een representatieve moderne entree, waarbij de nieuwe gevel volledig aansluit bij het nieuwe straatbeeld.
Ga terug
Nieuws
11-03-2025
PingProperties verhuurt leegstand in de Koploper te Amersfoort
PingProperties heeft in februari met drie huurders de overeenkomst langjarig verlengd en uitgebreid in gebouw de Koploper, gelegen aan het Stationsplein 89 te Amersfoort. Het gaat om de huurders Stichting Toegepast Onderzoek Waterbeheer (STOWA), Alzheimer Nederland en Trans Link Systems.
03-03-2025
PingProperties verkoopt BOB Autowas in Rotterdam IJsselmonde
PingProperties heeft met succes de vestiging van BOB Autowas Rotterdam IJsselmonde verkocht uit haar light industrial portefeuille. Deze strategisch gelegen locatie bevindt zich op bedrijventerrein Cornelisland in Ridderkerk, direct naast het knooppunt van de rijkswegen A15 en A16, wat zorgt voor uitstekende bereikbaarheid en zichtbaarheid.
11-02-2025
PingProperties transformeert verouderd winkelcentrum Passage Schiedam tot een modern succesverhaal!
Winkelcentrum Passage Schiedam heeft een ware metamorfose ondergaan. Het winkelcentrum, bestaande uit circa 18.500 m² v.v.o., 50 winkelunits en een parkeergarage met 280 plaatsen, heeft een rijke geschiedenis dat nu een nieuw succesvol hoofdstuk ingaat.