PingProperties verkoopt hoofdkantoor Belastingdienst aan Real I.S.
26-08-2010
PingProperties heeft de onvoorwaardelijke koopovereenkomst aangaande Het Boek te Amsterdam met de Duitse belegger Real I.S. ondertekend namens een van haar fondsen. Het prestigieuze kantoorgebouw zal 1 april 2011 worden geleverd.
PingProperties blijft verantwoordelijk voor het asset management van dit bijzondere gebouw. Enerzijds vanwege de goede relatie met de Rijksgebouwendienst en de brede contacten die PingProperties met de Staat der Nederlanden onderhoudt. Anderzijds vanwege de strategische keuze kwalitatieve, omvangrijke beeldbepalende gebouwen tot de portefeuille te laten behoren teneinde de belangen van de stakeholders nu en in de toekomst vanuit een gezonde verhouding te kunnen blijven waarborgen.
PingProperties heeft Het Boek recentelijk langjarig verhuurd aan de Rijksgebouwendienst. De Rijksgebouwendienst heeft de huurovereenkomst afgesloten ten behoeve van de Belastingdienst. In het imposante gebouw is het grootste Belastingkantoor van Nederland gevestigd.
Bij de verlenging van de huurovereenkomst is gekozen voor een innovatieve contractsvorm waarvan een Service Level Agreement integraal onderdeel uitmaakt. Hiermee is instandhouding van de gebouwkwaliteit langjarig gewaarborgd.
Een woordvoerder van PingProperties omschrijft het object als een ware landmark met een omvang van 40.000 m2 kantoorruimte, gelegen op de kantorenlocatie Teleport in Amsterdam. Het pand is direct zichtbaar vanaf de ringweg A10 en uitstekend bereikbaar per trein en metro. Station Sloterdijk is gelegen op een steenworp afstand van Het Boek.
Het betreft een verkoop vanuit het door PingProperties aangestuurde PingProperties Corporate Office fund I.
Nieuws
11-03-2025
PingProperties verhuurt leegstand in de Koploper te Amersfoort
PingProperties heeft in februari met drie huurders de overeenkomst langjarig verlengd en uitgebreid in gebouw de Koploper, gelegen aan het Stationsplein 89 te Amersfoort. Het gaat om de huurders Stichting Toegepast Onderzoek Waterbeheer (STOWA), Alzheimer Nederland en Trans Link Systems.
03-03-2025
PingProperties verkoopt BOB Autowas in Rotterdam IJsselmonde
PingProperties heeft met succes de vestiging van BOB Autowas Rotterdam IJsselmonde verkocht uit haar light industrial portefeuille. Deze strategisch gelegen locatie bevindt zich op bedrijventerrein Cornelisland in Ridderkerk, direct naast het knooppunt van de rijkswegen A15 en A16, wat zorgt voor uitstekende bereikbaarheid en zichtbaarheid.
11-02-2025
PingProperties transformeert verouderd winkelcentrum Passage Schiedam tot een modern succesverhaal!
Winkelcentrum Passage Schiedam heeft een ware metamorfose ondergaan. Het winkelcentrum, bestaande uit circa 18.500 m² v.v.o., 50 winkelunits en een parkeergarage met 280 plaatsen, heeft een rijke geschiedenis dat nu een nieuw succesvol hoofdstuk ingaat.