PingProperties verkoopt Jacobsweerd aan W. P. Carey
05-08-2015
PingProperties heeft kantoorgebouw Jacobsweerd in Utrecht verkocht aan CPA 18, een door W. P. Carey gemanagede REIT.
Gebouw
Jacobsweerd is gelegen aan de Sint Jacobsstraat 300 in Utrecht en heeft een totale verhuurbare vloeroppervlakte van 14.387 m² kantoorruimte en 203 parkeerplaatsen. Naast huurders RVB, BKWI en IB heeft de Kamer van Koophandel (KvK) een paar maanden geleden haar intrek in het gebouw genomen. Ten behoeve van de KvK is Jacobsweerd verduurzaamd en gerenoveerd naar een modern kantoorgebouw met energielabel A.
Corporate Office fund I
Jacobsweerd is afkomstig uit het PingProperties Corporate Office fund I. Na verkoop van Jacobsweerd resteert nog het eigendom van het hoofdkantoor van BAM Infra Nederland in Gouda. Dit single-tenant gebouw dat nog langjarig is verhuurd aan een sterke debiteur zorgt voor een zeer stabiele voortzetting van het fonds.
Nieuws
27-07-2026
PingProperties versterkt retailmix Stadshart Zoetermeer met Faceland en Budget Plaza
PingProperties heeft twee nieuwe langjarige huurovereenkomsten gesloten voor winkelcentrum Stadshart Zoetermeer met Faceland en Budget Plaza.
16-07-2026
PingProperties verhuurt ruim 1.150 m² aan Peple in de Koploper te Amersfoort
PingProperties heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten met Peple B.V., onderdeel van de Visma Group, voor circa 1.158 m² kantoorruimte en 41 parkeerplaatsen in kantoorgebouw de Koploper aan het Stationsplein 89 in Amersfoort.
29-06-2026
PingProperties verhuist haar hoofdkantoor naar de Rembrandttoren in Amsterdam
PingProperties heeft haar hoofdkantoor gevestigd in de Rembrandttoren (Rembrandt Tower), het iconische gebouw aan het Amstelplein in Amsterdam.