PingProperties verlengt en breidt huurcontract uit met grote huurder op Dutch Tech Campus Zoetermeer
12-04-2016
PingProperties heeft onlangs de huurovereenkomst met een van haar grote huurders verlengd en uitgebreid op Dutch Tech Campus in Zoetermeer.
Begin jaren ’90 is dit bedrijventerrein ontwikkeld. Na oprichting van PingProperties Corporate Office Fund IX in 2015, waarin deze belegging is geplaatst, is PingProperties gestart met de transformatie naar de Dutch Tech Campus. Er is sindsdien aanzienlijk geïnvesteerd in voorzieningen om de tevredenheid van zittende huurders te verhogen en nieuwe huurders aan te trekken. Door deze positieve ontwikkelingen heeft een van de grote huurders besloten tot verlenging en uitbreiding op deze locatie tot in totaal 11.274 m² kantoor- en bedrijfsruimte en 77 parkeerplaatsen.
Nieuws
06-11-2025
PingProperties versterkt Dutch Tech Campus in Zoetermeer met nieuwe huurder Joulz
Energie-infrastructuurspecialist Joulz vestigt zijn hoofdkantoor op de Dutch Tech Campus (DTC) in Zoetermeer. De komst van Joulz is een belangrijke aanvulling op het ecosysteem van de campus op het gebied van infrastructuur en communicatietechnologie.
04-11-2025
PingProperties versterkt dagelijks winkelaanbod in Stadshart Daily Plaza Zoetermeer met acht huurovereenkomsten
PingProperties heeft recent acht huurovereenkomsten afgesloten of verlengd met dagelijkse convenience-winkelondernemers in Stadshart Daily Plaza in Zoetermeer.
01-09-2025
Stadshart Daily Plaza beleeft vliegende start: bezoekersaantal stijgt met meer dan 60%!
De overdekte passage van Zoetermeer trekt iedere maand al meer dan 100.000 extra bezoekers na de transformatie.