PingProperties verwelkomt nieuwe huurder in La Fortezza te Maastricht
22-12-2015
PingProperties Office Fund III sluit per 1 januari 2016 een nieuwe huurovereenkomst af voor in totaal 254 m² kantoorruimte gelegen op de vierde verdieping van het kantorencomplex ‘La Fortezza’ in Maastricht, alsmede vier parkeerplaatsen in de ondergelegen parkeerkelder.
PingProperties gaat deze huurovereenkomst aan met YoungCapital B.V, een in 2000 opgericht uitzendbureau, voor een termijn van vijf jaar. Hiermee is alle kantoorruimte in het Noord-blok van La Fortezza, plaatselijk bekend als Avenue Ceramique, verhuurd.
La Fortezza is een door de Zwitserse architect Mario Botta ontworpen, representatief en modern kantoorgebouw, gebouwd in 1999. Het pand met markante uitstraling is gesitueerd in het hart van het kantorengebied ‘Ceramique’ in Maastricht, gelegen aan de Oostkant van de Maas.

Nieuws
18-06-2025
PingProperties en Lithos sluiten LOI met Stedelink voor verkoop woontorenontwikkeling in Stadshart Zoetermeer
De Provada was op 18 juni het decor voor de ondertekening van een intentieovereenkomst tussen Lithos en PingProperties met woningcorporatie Stedelink. De overeenkomst betreft de verkoop van de nieuwe woontorenontwikkeling aan de Duitslandlaan in het stadscentrum van Zoetermeer.
15-06-2025
PingProperties verwerft Metropool-complex in Amsterdam Centrum
PingProperties heeft, namens het PingProperties Trophy Fund II Coöperatief U.A., het prestigieuze Metropool-complex in het centrum van Amsterdam verworven van aberdeen. Het multifunctionele gebouw, met een verhuurbaar vloeroppervlak van circa 14.500 m², biedt een mix van kantoor-, hotel- en winkelruimtes.
26-05-2025
PingProperties sluit meerjarige huurovereenkomst met KH Engineering en Smart AIS voor S-DOCK in Schiedam
PingProperties heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten met Basic-Fit voor winkelcentrum Passage Schiedam. De fitnessketen gaat hier een nieuwe vestiging openen van circa 1.120 m².